Rengarenk Ege Turu

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL!!

RENGARENK EGE TURU

İzmir - Eski Foça - Urla - Sığacık

1 Gece 2 Gün İzmir Konaklamalı

Sabah ve Akşam Yemekleri

Gidiş ve Dönüş Ulaşım Hizmeti

Rehber Eşliğinde Çevre Gezileri

 

#keşfetmekiçingidelim

1. Gün:

Eski Foça - İzmir - Saat Kulesi - Konak Meydanı - Tarihi Kemeraltı Çarşısı - Konak Pier

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 00:00  Gölcük duraklar 00:30 Değirmendere duraklar 00:45  Karamürsel otagar 01:00  Yalova Ramada Otel önü 01:20 de hareket edecek olan turumuz . Bursa - Balıkesir - Susurluk yol güzergahı ile sabah saatlerinde Antik Çağda bir İyon yerleşimi olan, İzmir'in kuzeyinde yer alan Foça ya ulaşıyoruz.Rehberimizin anlatımıyla Eski Foça sokaklarını dolaştıktan sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz foça sokaklarını gezebilir,Foçaya ait doğal ürünlerin tadına bakıp alışveriş yapabilirsiniz.Serbest zaman sonrasında araçta ki yerlerimiz alıyoruz ve 8.500 yıllık geçmişiyle,  bereketli topraklarıyla, yılda 300 gün güneşiyle, 629 km’lik kıyı şeridiyle, mavinin her tonunu sunan deniziyle Türkiye’nin 3’üncü büyük kenti  Ege’nin İncisi olan İzmir'e yolculuğumuz başlıyor. İzmirde  sırasıyla Saat Kulesi, Konak Meydanı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Konak Pier,  Geziceğimiz yerler arasında gezilerimiz sonrası İzmirde bulunan otelimize yerleşiyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Öğlen Yemeği: İzmirde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde  alınacak olup tur ücretine dahildir

2. Gün:

Urla - Sığacık - Geri Dönüş Yolculuğu

Değerli misafirlerimiz otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıp Tarihi dokusunu korumayı başarmış küçük köyleri, sakin havası, tertemiz denizi ile Urla'ya ulaşıyoruz.Rehberimizin anlatımıyla urla sokaklarını dolaştıktan sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Urla sokaklarıni gezebilir,Urlaya ait doğal ürünlerin tadına bakıp alışveriş yapabilirsiniz.Serbest zaman sonrası aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz ve deniz kokan mahallesi,tarihi kalesi, el emeği ürünlerin satıldığı yerel üretici pazarı, kale içindeki şirin ev pansiyonları, leziz deniz ürünlerinin servis edildiği restoranları, masmavi denizi ve plajları ile Ege Bölgesi’nin en güzel Şehirlerinden Sakin Şehir (Citta Slow) unvanını kazanmış Sığacığa ulaşıyoruz.Serbest zaman Halden mal girişinin yasak olduğu pazar yerinde yalnızca çevre köylerde üretim yapan üreticinin getirdiği ürünlerin satışına izin veriliyor. Seferihisar köylerinde üretilen sebze, meyve ve Ege otları, Kaleiçi’nde yaşayan kadınların hazırladığı yiyecek ve içeceklerin satışının yapıldığı Sığacık Üretici pazarınında organik ürünlerin tadına bakabilir alışveriş yapabilirsiniz.Belirtilen yerde ve saatte toplanıyoruz ve geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktaya bırakıyor bir sonraki turumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Sığacıkda serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Rengarenk Ege Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır
  * Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
   Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri