Bodrum - Didim - Milas

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL

BODRUM - DİDİM - MİLAS 

1 Gece 2 Gün Bodrum Konaklamalı

Sabah ve Akşam Yemekleri

Rehber Eşliğinde Tüm Geziler

 

#keşfetmekiçingidelim

1. Gün:

Didim - Milet Antik Kenti - Apollo Tapınağı - Euromos Antik Kenti - Bafa Gölü - Bodrum

 • İzmit Perşembe pazarı 00:00  
 • Gölcük duraklar 00:20
 • Değirmendere duraklar 00:30
 •  Karamürsel otagar 01:00
 • Yalova Ramada Otel önü 01:20 

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. Bursa - Balıkesir - Susurluk - İzmir yol güzergahı ile yolda vereceğimiz molalar ile birlikte Didime ulaşıyoruz.3000-3500 seneleri arasında cilalı taş devri döneminde yaşayan insanların yaşam merkezi olan, Özellikle bilim, sanat ve felsefenin başkenti olarak belirtilen Milet Antik Kentini geziyoruz.Sonrasında Antik çağın en iyi korunmuş tapınakları arasında yer alan Apollon Tapınağı gezimizi yapıyoruz sonrasında Milas yolculuğumuz başlıyor,Zeus tapınağı,  tiyatrosu ve  hamamları ile sizleri yaşadığı döneme götürecek olan Euromos Antik Kenti gezimizi yapıyo ve Bafa gölü manzaralı restorantımızda çay - kahve ve fotoğraf molamız sonrasında, kendine özgü mimari yapısı, beyaza boyalı evleri,muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları ile Cennetten bir yer olan Bodruma yolculuğumuz başlıyor.Bodrum şehir merkezinde bulunan  konumu harika olan  otelimize yerleşiyoruz.Serbest zaman Bodrum sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı :Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Öğlen Yemeği: Bodrumda Serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

2. Gün:

Değerli misafirlerimiz Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası,Katılmak isteyenler ile Yaya olarak Sanat Güneşimiz Zeki Mürenin ölmeden önce son günlerini geçirdiği ev Zeki Müren Müzesi ziyaret ediyoruz.Sonrasında Serbest zaman Bodrum sokaklarını keşfedebilir sahilde yürüyüşler yapabilir ve rengarenk sokaklarda bol bol hatıra bırakabilirsiniz.Serbest zaman sonrası, Bodruma veda edip geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktaya bırakıyor bir sonraki turumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde  alınacak olup tur ücretine dahildir

Öğlen Yemeği: Bodrum Şehir merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Akşam Yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Bodrum - Didim - Milas Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır
  * Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
   Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri