Bozcaada Turu Tur Programı

BOZCAADA TURU

AYAZMA PLAJI  BEYLİK KOYU / BOZCAADA MERKEZİ / BANDIRMA

1 Gece 2 Gün Konaklamalı

Otelde Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemekler 

 

Ege'nin en renkli Adasını Bizimle Keşfetmeye ne dersiniz?

#keşfetmekiçingidelim

Kalkış Yerleri: İzmit Perşembe Pazarı-Gölcük duraklar-Değirmendere duraklar-Karamürsel otogar-Yalova Ramada Otel Önü
PROGRAM
1 Gün:

Ayazma Plajı - Beylik Koyu - Bozcaada Merkezi 

Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 00:00  Gölcük duraklar 00:30 Değirmendere duraklar 00:45  Karamürsel otagar 01:00  Yalova Ramada Otel önü 01:20 de hareket edecek olan turumuz . BURSA – KARACABEY – BANDIRMA – ÇANAKKALE – Yol güzergahı ile Yolda vereceğimiz molaların ardından  sabah saatlerinde Geyikli İskelesine ulaşıyor ve . Aracımızla ilk feribota binip Antik dönemde İsmi Tenedos olan Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Adaya vardığımızda dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Kahvaltı yapabilirler(ekstra) serbest zaman sonrası aracımıza binerek Bozcaada merkezden  ayrılarak . Ada’nın etrafından bulunan doğa güzelliklerini gezmeye başlıyoruz . Ayazma plajı , Beylik koyu , gezilerimiz sonrası otelimize geçerek dinlenme zamanı Dileyen Misafirlerimiz ile belirtilen saatte buluşarak aracımıza biniyor ve Bozcaada merkeze gidiyoruz. Serbest zaman Dileyen misafirlerimiz  Eski Rum (Cumhuriyet) Mahallesini ve Türk (Alaybey) mahallesini gezebilir ,  alışveriş yapabilir , Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerinin ve Bozcaada üzümlerinden üretilen şarapların tadına bakabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyecek olduğu noktada buluşup otelimize  doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.(Çapraz Tatil Köyü)2 Gün:

 Bozcaada Merkezi - Bandırma - Geri Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alıcağımız  açık büfe sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyor Bozcaada merkeze hareket ediyoruz ve siz değerli misafirlerimize alışveriş molası vererek rehberimizin belirtmiş olduğu saattte  feribottaki yerimizi alarak Bozcaada veda edip geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz dönüş yolunda Öğlen yemeği(Ekstra)  için BANDIRMA merkezde 1 Saatlik mola veriyor ve akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. bir sonraki Gezimizde  görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
29.05.2020449.00 TL550.00 TL -0 - 6 Yaş Ücretsiz
6 - 12 Yaş 350.00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Notlar
  • Program  zamanlamasında Hava yol vb… nedenlerle rehber gerekli görüldüğü taktirde değişiklik yapabilir
  • Doluluk nedeniyle otele öğle saatlerinde girilmesi gerekirse program öne alınabilir

İptal Şartları

Atatürk caddesi No:34 Karamürsel /Kocaeli
0262 454 57 57


Bu çıktı 27.05.2020 00:34 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.