Marmaris Tatil Paketi

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

MARMARİS TATİL PAKETİ 

Ramazan Bayramı Özel

4 Gece 5 Gün Konaklamalı

Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemekler

Denize 0 Konum Konaklamalı

#keşfetmekiçingidelim

1. Gün:

Belirtilen kalkış noktalarından İzmit Perşembe Pazarı  22:00  Gölcük Duraklar  22:20  Değirmendere duraklar 22:30 Karamürsel otogar 23:00 Yalova Ramada Otel Önü 00:00 da hareket edecek olan turumuz. Balıkesir,Manisa,İzmir,Muğla yol güzergahı ile Akçapınar da bulunan meşhur Aşıklar yolu üzerinde ki Akçapınar tostcusunda sabah kahvaltımızı dileyen misafirlerimiz ile alıyor(Ekstra) ve kısa bir yolculuğumuz ardından Ege denizi'nin bitip Akdeniz'in başladığı bölgede yer alan Marmarise ve Marmaris'in engüzel beldesi olan içmelerde ki Otelimize ulaşıyoruz. Odalarımiza yerleştikten sonra 4 Gece 5 Gün konaklamalı tatilimiz başlıyor dileyen misafirlerimiz havuzun ve denizin keyfini çıkartabilirler.Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde


2. Gün:

Otelimizde alacağımız Açık büfe kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Havuzun ve Marmaris'in harika denizinde güneşin tadını doya doya çıkartabilirler.Dileyen misafirlerimiz Otelimizin önünde bulunan yürüyüş yolu ile marmaris'i keşfe çıkabilir.Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde


3. Gün:

Otelimizde alacağımız Açık büfe kahvaltısı sonrası Bizleri bekleyen teknemize biniyor(Ekstra) ve Harika koylarda Sırasıyla Cennet Adası,Amos Koyu,Akvaryum Koyu,Fosforlu Mağara,Turunç geziyor ve yüzme molaları veriyoruz Gün sonunda otelimize dönüyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

NOT:  Öğlen yemeği tekne turunda verilecektir. tekne turu ücretine  dahildir


4. Gün:

Otelimizde alacağımız Açık büfe kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz Havuzun ve Marmaris'in harika denizinde güneşin tadını doya doya çıkartabilirler.Dileyen misafirlerimiz Otelimizin önünde bulunan yürüyüş yolu ile marmaris'i keşfe çıkabilir.Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde


5. Gün:

Otelimizde alacağımız Açık büfe  kahvaltı sonrası Otelimizden ayrılıyoruz dönüş yolculuğuna başlıyoruz Muğla,İzmir,Balıkesir,Bursa,Yalova yol güzergahı ile  yolda alacağımız molalarımızla birlikte Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda Buluşmak Dileğiyle Veda Ediyoruz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Marmaris Tatil Paketi Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek  noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
  • Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Uniteam Tur temsilcisi tarafından bilgilendirilir.
  • Müze Kart tur fiyatına dahil değildir
  • Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri