Pam Termal Hotel

En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

PAMUKKALE KAPLICA TURU

HİERAPOLİS ANTİK KENTİ - BULDAN

PAM THERMAL Hotel*****   Konaklama Farkı ile

2 Gece 3 Gün Konaklamalı

Sabah ve Akşam Yemekleri

Rehber Eşliğinde Geziler

Ulaşım Hizmeti Dahil

 

#keşfetmekiçingidelim

 

 

 

1. Gün:

Pamukkale - Pam Thermal Hotel

Değerli Misafirlerimiz Belirtilen kalkış noktalarından hareket ile gece yolculuğuna başlıyoruz. İzmit Perşembe pazarı 23:00  Gölcük duraklar 23:30 Değirmendere duraklar 23:45  Karamürsel otagar 00:00  Yalova Ramada Otel önü 00:20 de hareket edecek olan turumuz . Bursa – Susurluk - Balıkesir - Akhisar - Salihli yol güzergahı ile yolda vereceğimiz molaların ardından şifalı kaplıcalarıyla ünlü Pamukkaleye ve otelimize ulaşıyoruz.Odalarımıza yerleşiyoruz Sonrasında serbest zaman dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için dinlenebilir dileyenler ise Otelimizde Thermal suların keyfini doyasıya çıkartabilir akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Yeme  İçme  Bilgileri:

Öğlen Yemeği: Otelimizde Ekstra olarak alabilirsiniz Tur Ücretine Dahil Değildir

17:00 da Otelimizde Çay - Kahve ve Kek ,Poğaça servisi yapılacaktır Tur Ücretine Dahildir

Akşam Yemeği : Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır tur ücretine dahildir

 

2. Gün:

Pamukkale Hierapolis Antik Kenti - PAM Thermal Hotel

Değerli Misafirlerimiz Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bizi bekleyen otobüsümüze binip UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan  Pamuk gibi bembeyaz  ve şifalı sularıyla pek çok hastalığı iyileştiren yaz - kış 36 derecenin altına inmeyen Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz.Buradaki termal suların özellikle kalp-damar sertliğine, romatizmal ve deri hastalıkları, göz rahatsızlıkları ve ,damar hastalıklarına  iyi geldiği biliniyor.Serbest zamanımız sonrası otobüsümüze biniyor ve otelimize doğru hareket ediyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Not:Travertenlere ayakkabıyla girmek yasak olduğundan, yanınıza ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir çanta  alabilirsiniz

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde alınacak olup Tur Ücretine Dahildir

Akşam Yemeği : Otelimizde Açık büfe şeklinde alınacaktır tur ücretine dahildir

3. Gün:

Buldan - Geri Dönüş Yolculuğu

Değerli Misafirlerimiz Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Otelimizden ayrılyor ve bizi bekleyen otobüsümüze binip  yolumuzun üzerinde bulunan Dünyaca ünlü bezleri ile meşhur Buldan'a ulaşıyoruz.Serbest zaman dileyen misafirlerimiz Meşhur Buldan bezlerini alabilir  ve yöresel buldan pazarını gezip alışveriş yapabilirsiniz.Serbest zaman sonrası Otobüsümüzde ki yerlerimizi alıyor ve   geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktaya bırakıyor bir sonraki turumuzda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Yeme  İçme  Bilgileri:

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde alınacak olup Tur Ücretine Dahildir

Öğlen Yemeği : Buldan'da Serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Pam Termal Hotel Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi yol dahil 3 Gece 4 Gün olup 2 Gece otel konaklamalıdır
  * Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
   Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 05 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 05 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri