Abant - Gölcük Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

  ABANT - GÖLCÜK Turu

Günübirlik Haftasonu Gezisi

Bol Bol Fotoğraf ve Anı Biriktirmeye var mısınız ? Doğal Güzellikleri İle Ünlü ABANT Gölünü ve GÖLCÜK Gölünü Keşfetmeye Gidiyoruz

Göl kıyısında uzun uzun yürüyüşler yapabileceğiniz bol bol fotoğraflar çekebileceğiniz manzaranın tadını doya doya çıkarabileceğiniz Muhteşem bir haftasonu tatili sizleri bekliyor

 • Abant Göl Kenarında Mangalda Sucuk Ekmek ve Meşrubat Ücrete Dahildir

 • Sabah Yolculuğunda Sıcak Poğaça ve Çay Kahve İkramları

 

Tur Kalkış Tarihi:  11 Şubat Pazar Sabahı

 

#keşfetmekiçingidelim

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Abant - Gölcük Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  Günübirliktir
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım,  çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 


  Vize Bilgileri