Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

UÇAKLI BATUM - TİFLİS

BATUM – TİFLİS – MTSKHETA – GORİ – KUTAİSİ - AHISKA

2 Gece Tiflis Konaklamalı

1 Gece Batum Konaklamalı

Gidiş ve Dönüş Uçak Biletleri Dahil

Çevre Gezileri Dahil

Havaalanı Transferleri Dahil

 

#keşfetmekiçingidelim

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İzmit Perşembe Pazarı-Gölcük duraklar-Değirmendere duraklar-Karamürsel otogar-Yalova Ramada Otel Önü
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün

  Ahıska - Rabati Kalesi - Ahmediye Camii - Borjomi - Tiflis

  Değerli Misafirlerimiz,Belirtilen buluşma noktalarından hareket edip Sabiha Gökçen Hava Limanına ulaşıyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının Saw - Kars uçağı için alana geçiyoruz. 2 saatlik yolculuğumuz ile Kars hava limanına ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen aracımıza binip Ardahan üzerinden Türk Özü Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Sınır geçiş işlemlerimizin ardından Ahıska Türkeri’nin yaşadığı Ahıska’ya doğru hareket ediyoruz. Burada ülkenin en büyük kalesi olan Rabati Kalesi’ne çıkıyoruz. Kalede yer alan Ahıska hanedanından Ahmet Paşa (?-1759) tarafından yaptırılan  Ahmediye Camii, Medrese, Külliye, Çeşme ve Sebilleriyle bir sanat harikasıdır. 1828’de Ahıska’nın Rusların eline geçmesi ile Ahmediye Camiinin kaderi de değişmiştir. Caminin minaresi Ruslar tarafından yıkılmış ve Ahmediye Camii kiliseye çevrilmiştir. Günümüzde ise değerli eserlerin bulunduğu müze haline dönüştürülmüştür. Kendine hayran bırakan kale gezimizin ardından, Ahıska'nın mahalle ve güzel sokaklarını fotoğraflıyoruz. Sonrasında, Borjomi'ye hareket ediyoruz. Borjomi-Haragauli Ulusal Parkı'nın doğu ucunda, Borcomi vadisinde yer alan  Kent, günümüzde Gürcistan'ın başta gelen ihraç ürünü olan maden suyu ile ünlüdür. Rehberimiz ile panoramik bir gezi sonrası Tiflis’te bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleşerek kısa bir molanın ardından akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz dileyen misafirlerimiz Gürcü Mutfağının tadına bakabilir.

   

  Yeme İçme Konaklama Bilgileri

  Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği: Serbest olarak alınacaktır(EKSTRA)
  Konaklama: Tiflis

 • 2. Gün

  Mtskheta - Jvari - Svestitskhoveli Manastırı - Narikala Kalesi - Rustaveli Bulvarı - Gürcistan Parlamentosu - Kasveti Kilisesi - Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu - Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu - Rustaveli Müzesi - Gürcistan Bilim Akademisi

  Değerli Misafirlerimiz,otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası günümüze Tiflis’e yarım saat mesafede bulunan Mtskheta şehri ile başlıyoruz. Tarihi dokusunu ve kültürel yapısını günümüze kadar korumayı başaran tarihi çarşı gezimizde Gürcü kültürünü yansıtan yerel halkın sattığı hediyelik eşya alma imkanına sahip oluyoruz. Unesco dünya mirası listesinde bulunan 6.yy eserlerinden Jvari  ve 11.yy eseri Svestitskhoveli Manastırı gezilerimiz sonrası öğlen yemeğimizi almak için Tiflis’e doğru hareket ediyoruz. Alacağımız yemek sonrası teleferikle çıkacağımız Narikala Kalesi’ni ve kuş bakışı olarak Tiflis şehrini muhteşem manzarasını seyredeceğiz. Sonrasında Tiflis’in meşhur sülfür hamamlarının yer aldığı Hamamlar sokağını, Cuma Camisini görüp Rustaveli Bulvarı’na gidiyoruz. Bir zamanlar Lenin’in heykelinin ve Gürcistan’ın sembolü Aziz George Heykelininde bulunduğu Özgürlük Meydanına gidiyoruz bulvarın üzerinde bulunan Gürcistan Parlamentosu, Kasveti Kilisesi,  Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi’ni yapacağımız yürüyüş turumuzda görerek,  fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz rehberimizden alacağımız detaylı bilgiler sonrası Antikacılar Çarşısına doğru hareket ederek rehberimizin  vereceği serbest zaman sonrası buluşarak yemekli Gürcü gecesine katılıyoruz (Ekstra) unutulmaz güzel bir gecenin ardından konaklama yapmak üzere otelimize dönüyoruz.

   

  Yeme İçme Konaklama Bilgileri

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

  Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği:Rehberin belirliyeceği restoranda yöresel yemekler ve müzik eşliğinde Gürcü Gecesi (EKSTRA)

  Konaklama: Tiflis

 • 3. Gün

  Gori - Kutaisiye - Kolkheti Meydanı - Beyaz Köprü - Eski Şehir Meydanı - Agrati Katedrali - Batum -Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı - Altın Post Heykeli - Ali ve Nino Sevgi Heykeli - Tiyatro Binası -Posedion Heykeli

  Değerli Misafirlerimiz,otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tiflis’e 80 km mesafede yer alan Gürcistan’ın Şida kartli bölgesinde bulunan Gori şehrine doğru hareket ediyoruz. Liahvi nehri kenarında Gürcü kralı Davit tarafından kurulan şehir aynı zamanda Sovyetler Birliği Josef Stalin’in doğum yeridir Sovyet mimarisinin izlerini taşıyan şehirde yapacağımız gezimiz ile günümüzde müze olarak kullanılan 1878 yılında  doğduğu eve ve ardından Makam Treni ve Müzesini geziyoruz ardından Khaşuri üzerinden Gürcistan’ın en uzun tüneli olan Riko tünelini geçerek Rioni nehri üzerinde yer alan ve Gürcistan İmereti bölgesinde bulunan dünyanın en eski sürekli yerleşim yerlerinden biri olan Tiflis’ten sonra en büyük şehir Kutaisiye ulaşıyoruz. Rehberimiz ile başladığımız gezilerimize Kolkheti Meydanı, Beyaz Köprü, Eski Şehir meydan gezilerimiz ile UNESCO dünya kültür mirasları listesinde yer alan Agrati Katedralini gördükten sonra yönümüzü Gürcistan'ın özerk cumhuriyeti Acara'nın başkenti olan Karadeniz kıyısındaki liman kenti Batum’a çeviriyoruz keyifli bir yolculuk ile panoramik bir Batum gezisi sonrası yapacağımız yürüyüş ile Orta Camii,Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Altın Post Heykeli, Ali ve Nino Sevgi Heykeli , Tiyatro Binası , Posedion Heykeli gezilerimiz sonrası Batum’da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz dileyen misafirlerimiz Batum sokaklarını gezebilir Gürcü mutfağının tadına bakabilir.

   

  Yeme İçme Konaklama Bilgileri

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

  Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda Ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği:Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda Ekstra olarak alınacaktır.

  Konaklama:Batum

 • 4. Gün

  Çayeli -  Harem Tepe Köyü - Rize - Sürmene - Trabzon - Geri Dönüş Yolculuğu

  Değerli Misafirlerimiz,otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Batum’dan çıkış yapmak üzere sarp sınır kapısına doğru hareket ediyoruz.Free shop alışveriş molası sonrası araçtaki yerlerimizi alarak Gürcüstan Sarp Sınır Kapısından çıkış yapıyoruz. Hopa Arhavi Pazar üzerinden Çayeline ulaşıyoruz. Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı eski adı ‘Çeçeva’ yeni adı Harem Tepe köyünde bulunan ve aynı zamanda yöre mimarisine uygun içinde evde bulunduran çay bahçesine çıkıyoruz dileyen misafirlerimiz harika manzaranın tadını çıkartabilir ve fotoğraf çekilebilir serbest zamanımızın ardından Rize Bezinin Dünyaya nam salmış olan bezlerini tanımak için Rize Bezi Atölyesine gidiyoruz. Burada Rize Bezi yapımı hakkında bilgi alıyoruz dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler ardından  Rize’ye doğru yolculuğumuz başlıyor panoramik Rize  turumuz sonrası yönümüzü Sürmene, ye doğru çeviriyoruz bıçakları ile meşhur olan ilçede bıçak sanatı hakkında bilgi sahibi oluyoruz ve bir sonraki gezi yerimiz olan çay fabrikamıza giderek çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelişine dek izlediği süreci yerinde öğreniyoruz dileyen misafirlerimiz alış veriş yapabilirler vereceğimiz zaman sonrası yönümüzü Trabzon’a doğru çeviriyoruz . Trabzon merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrası belirtilen noktada buluşarak aracımız ile Trabzon Hava Limanına doğru yola çıkıyoruz  Pegasus Hava Yolları Saat : 21:00 Uçağı ile Trabzon – Saw  yolculuğuna  Başlıyoruz . Sabiha Gökçen Hava Limanında bizi bekleyen otobüsümüzle Kocaeli ve Yalovaya doğru yola çıkıyoruz siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz. 

   

  Yeme İçme Konaklama Bilgileri

  Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir

  Öğle Yemeği: Rehberimizin belirleyeceği yerde serbest zamanda Ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği:Trabzonda serbest zamanda Ekstra olarak alınacaktır.

Ek Bilgiler

*Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır. - Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır. - Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir. - Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır. - Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg - Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

 

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. -Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından uniteam tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. - Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan uniteam tur sorumlu tutulamaz. -Ekstra turlar, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. - Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. - Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. - Tura katılım için uniteam tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden uniteam tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. - uniteam tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. uniteam tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. -Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -

*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter -Tüm uçuşlarımızda tek parça bagajınızın ağırlığı en fazla 23 kg olabilir. -Kabin bagajı olarak taşınmasını istediğiniz bagajınızın, baş üstü dolabına ya da koltuk altına sığabilecek ölçülerde ve ağırlıkta olması gerekir. Bu ölçüler, 40x20x55 cm ve 8 kg olarak belirlenmiştir. -Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tur Fiyatları

Benzer Turlar

Midilli Adası Turu

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 16.08.2024
 • 295,00 EUR
 • 28.09.2024
 • 750,00 EUR

Midilli Adası Turu-2 Gece Şehir Merkezi konaklamalı

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 30.08.2024
 • 295,00 EUR

Büyük Balkan Turu

PRİŞTİNA–PRİZREN-ÜSKÜP-ÜSKÜP – KALKANDELEN – MANASTIR – OHRİD-STRUGA – TİRAN – İŞKODRA - BUDVA – TREBİNJE - MOSTAR - SARAYBOSNA-

Uçakl 7 Gece 8 Gün Konaklamalı
 • 12.10.2024
 • 750,00 EUR