Kocaeli Çıkışlı İstanbul Kültür turu Balat Ayvansaray Fener Gezileri en ekonomik fiyatlar Uygun ödeme seçenekleri Uniteam turda Hemen yerinizi ayırtın

İstanbul Kültür Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İSTANBUL KÜLTÜR TURU

EDİRNE KAPI - AYVANSARAY - BALAT - FENER TURU

REHBER EŞLİĞİNDE ÇEVRE GEZİLERİ

MİHRİBAN SULTAN CAMİ-TEKFUR SARAYI-EĞRİ KAPI-SAHABE KABİRLERİ-KAZASKER İVAZ EFENDİ CAMİİ-PANAYİA VLAHERNA AYAZMASI-MERYEM ANA-HAZ CABİR CAMİİ-AYA DİMİTRİ KLİSESİ-BALAT BALİNO RUM KİLİSESİ-FERRUH KETHÜDA CAMİİ-AGORA MEYHANESİ-BALAT SURP HIRAŞTAGABED ERMENİ KİLİSESİ-ÇANA YANBOL VE AHRİDA SİNAGOGLARI-TAHTA MİNARE CAMİİ-HZ HÜSEYİN SADIK TÜRBESİ-BULGAR KİLİSESİ-CAM ESERLERİ MÜZESİ-KADIN ESERLERİ MÜZESİ-FENER RUM ORTODOKS PATRİKHANESİ-FENER RUM LİSESİ-MOĞALLARIN AZİZE MARİASI KİLİSESİ-DİMİTRİ

KANTEMİR SARAYI KALINTILARI

 

03 Ekim Pazar Hareketli

KİŞİ BAŞI : 160 TL

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  İstanbul Kültür Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Gezi Süresi  Günübirliktir
  * Turumuz; rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım,  çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  * Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  * Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  * Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
  *Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
  * Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
  Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

  İptal Şartları

  Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür


  Vize Bilgileri