Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI

TAŞKÖPRÜ -  SABANCI CAMİİ – BÜYÜK SAAT KULESİ  - YEŞİLCAM MÜZESİ - PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI

1 Gece 2 Gün Konaklamalı

Adana Şehir Merkezi Konaklamalı

Rehber Eşliğinde Geziler

 

#keşfetmekiçingidelim

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Yalova ramada otel önü - KARAMÜRSEL OTOGAR-DEĞIRMENDERE DURAKLAR-GÖLCÜK DURAKLAR-İZMIT PERŞEMBE PAZARI
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün

  Taş Köprü - Yeşilçam Müzesi - Sabancı Camii - Büyük Saat Kulesi - Karnaval  Alanı

  Belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimizle gece yolculuğuna başlıyoruz.Yalova ramada otel önü:19:30  Karamürsel otogar  20:00  Değirmendere duraklar 20:20 Gölcük duraklar 20:30 İzmit Perşembe pazarı 20:45 de hareket edecek olan turumuz Bolu-Gölbaşı-Aksaray-Pozantı güzergahı ile sabah saatlerinde Seyhan Nehri’nin kıyısında Toros Dağları’nın güneyine kurulmuş olan Adanaya ulaşıyoruz ,Alacağımız serbest kahvaltının ardından ( Ekstra )  Çukurova ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen Adana şehir turumuza başlıyoruz. Adana’da gezimizde eski Adana’yı gördükten sonra, Meşhur Taşköprü’yü ve Sabancı Camii fotoğraflıyoruz. Adana Büyük Saat Kulesi, yeni açılmış olan Yeşilcam Müzesi ve şehir merkezi gezilerimiz ardından, vereceğimiz serbest zaman sonrasında, Adana’da bulunan otelimize  yerleşiyoruz. Sonrasında  2013 yılında düzenlenmeye başlayan ve Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip Adana Portakal çiçeği karnaval alanına gidiyoruz  Konser, sergi, gösterileri ve katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkatimizi çekeçek olan Karnavala katılıyoruz. Konaklama Otelimizde

  Yeme  İçme  Bilgileri:

  Sabah Kahvaltısı :Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Öğlen Yemeği: Adana şehir merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Akşam Yemeği : Adana şehir merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Konaklama: jura Mavi Sürmeli Adana

 • 2. Gün

  Serbest Zaman - Geri Dönüş Yolculuğu

  Değerli Misafirlerimiz otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası serbest zaman Adana sokaklarını keşfedebilirsiniz belirtilen saatte buluşuyoruz ve  geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktalara bırakıyor bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

  Yeme  İçme  Bilgileri:

  Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe şeklinde alınacak olup tur ücretine dahildir

  Öğlen Yemeği : Adana şehir merkezinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

  Akşam Yemeği: Mola verilen dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır(Ekstra)

   

Ek Bilgiler

Gezi Süresi  2 Gece 3 Gün olup 1 Gece otel konaklamalıdır
* Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standarthalfelarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
* Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sıralamasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
* Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Uniteam tur  kesinlikle sorumlu değildir.
*Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 10 gün öncesine kadar Uniteam tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Uniteam tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. 
* Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.
Müzekart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dâhil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tur Fiyatları

Benzer Turlar

 • 25.05.2024
 • 750,00 EUR

Midilli Adası Turu

Midilli Adası - PLOMARİ - UZO FABRİKASI - Yunan Sırtaki Gecesi - Petra- Molivos- Mandamados - Thermi - Midilli Merkezi - Gera - Agıasos

Otobüs ve Feribot 2 Gece 3 Gün
 • 07.06.2024
 • 275,00 EUR
 • 31.05.2024
 • 3.300,00 TL

Rengarenk Ege Turu

İzmir - Eski Foça - Urla - Sığacık

Otobüs 1 Gece 2 Gün
 • 07.06.2024
 • 3.400,00 TL