Standartlarımız.

Müşteri Memnuniyeti Uygulamaları

Sizlerin hizmetlerimizden memnun olmanızı önemsiyoruz. Gerçekten memnun olup olmadığınızı öğrenmenin yoluysa belli bir sistematikle müşteri memnuniyeti anketleri hazırlamak ve Unitemtur olarak bizlerin değerlendirilmesini sağlamaktan geçiyor. Bu konuda isteğinize bağlı olarak sizlerle birlikte anket geliştiriyor, tarafsız, objektif ölçülerle değerlendirilmemize katkı sağlıyoruz.

Denetimler

​İç denetim, bir şirketin olmazsa olmazları arasında yer alır. İç denetimi yeterince güçlenmiş bir şirket, kendi eksiklerini tespit eder, sorunlarına etkin çözümler üretir. Denetimler, gerek kanuni yükümlülükleri gerekse Uniteam tur yüksek standartlarını kapsar. Denetimler sırasında fark edilen uygunsuzluklar, düzenleyici ve önleyici faaliyetlerde bulunmak üzere rapor edilir.

Eğitim Standartları

​Bugün, şirketlerin çalışanlarına verdiği eğitimlerin önemi, şirketlerin iş sonuçlarındaki başarısıyla kanıtlanmıştır. Hizmet sektöründe özellikle insan faktörünün öneminden dolayı eğitimin katkısı çok daha büyüktür, fark yaratır. Biz, Uniteam tur şirketi olarak gerek şirket içi gerekse şirket dışı kaynaklara başvurarak tüm merkez kadromuzu ve sahadaki ekiplerimizi eğitiyoruz.