Uniteam tur Sinop Turu

1.Gün: …… tarihinde belirtilen yer ve zamanda Karamürsel – İzmit – bolu – Gerede – Çerkeş – Tosya – Boyabat yol güzergahı ile sabah saatlerinde Sinop a varış .

2.GÜN: SİNOP KALESİ, ALAEDDİN CAMİSİ, PERVANE MEDRESESİ, SİNOP CEZAEVİ
Kahvaltı sonrası Türkiye’nin en kuzey ucunda yer alan İnceburun Feneri’ne gidiyoruz. İnceburun Feneri’nin bulunduğu bölgede deniz kenarında kısa bir gezinti sonrası Sinop’a dönüş  Sinop Kalesi, Alaeddin Camii, Pervane Medresesi, bir çok ünlü kişinin hapis yattığı ve şimdi müzeye dönüştürülen eski Sinop Cezaevi, Etnografya Müzesi (Torunoğlu Konağı) ‘nin gezilmesi ve Sinop Limanı’nda öğle yemeği için serbest zaman. Sinop’ta taze balık yenilir. Ama bana uymaz diyenler için başka seçenekler de mevcut. Rehberimiz bu konuda sizleri yönlendirecektir. Öğleden sonra Karakum’un gezilmesi ve Sinop şehir merkezinde serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Sinop’taki otelde. Akşam yemeğinden sonra dileyenler ile Sinop’ta şehir merkezini gezebilir.

3.Gün: otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası Sinop şehir merkezine geliyoruz. Ve sizlere vereceğimiz serbest zaman sonrası belirtilen yer ve zamanda buluşuyoruz aynı yol güzergahı ile yoldaki molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

Ücrete Dahil Hizmetler

1 Gece otel konaklaması

Sabah akşam yemekleri

Uniteam rehberlik hizmeti

Araç içi ikramlar

Ücrete dahil olmayan hizmetler

Müze ören girişleri

Öğlen yemekleri

Yemekte alınan içecekler

Özel harcamalar

Karamürsel Ofis

Atatürk Caddesi No/44 Kocaeli / Karamürsel

Uniteam tur Tel: 0262 454 5757

Fax: 0262 454 5755

Email : info@uniteamtur.com.tr

İzmit Ofis

Cumhuriyet Caddesi No/72 Kocaeli / İzmit

Uniteam tur Tel : 0262 322 5560

captcha

Uniteam Tur