Uniteam tur Pamukkale Turu

1.Gün :  İzmit – Karamürsel – Yalova – Susurluk – Balıkesir – Akhisar – Göl Marmara Yol güzergahımızla sabah saatlerinde karahayıtta bulunan  otelimize yerleşiyoruz .

2 Gün : Dileyen misafirlerimiz açık kapalı havuzlardan faydanabilir akşam yemeği konaklama otelimizde.

3. Gün : sabah alınan açık büfe kahvaltı sonrası Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine  ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hâkim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani CİN DELİĞİ ni görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan HİERAPOLİS TİYATROSUnu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası, fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Daha sonrasında şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolu nun en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Ve ardından konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.Gün : sabah alınan açık büfe kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak yol güzergahımızda bulunan kendine has bezleriye ünlü kasabamız BULDAN a varıyoruz vereceğimiz serbest zaman sonrası belirtilen saat ve yerde buluşup aynı yol güzergahını takip ederek akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

Fiyata dahil hizmetler                                                           

*2 gece  Umut otel konaklama

*Sabah akşam açık büfe yemekler

*ulaşım + yol boyu ikramlar

*programda belirtilen çevre gezileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler

öğlen yemekleri

yemeklerde alınan içecekler

müze ve ören yeri girişleri

özel harcamalar

Karamürsel Ofis

Atatürk Caddesi No/44 Kocaeli / Karamürsel

Uniteam tur Tel: 0262 454 5757

Fax: 0262 454 5755

Email : info@uniteamtur.com.tr

İzmit Ofis

Cumhuriyet Caddesi No/72 Kocaeli / İzmit

Uniteam tur Tel : 0262 322 5560

captcha

Uniteam Tur