Hakkımızda

Turizm sektöründe 20. yılını tamamlayan uniteam Tur, yurt içi ve yurt dışı turlarıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin yedi bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları , Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır. Yaz tatili paket turları ve okul turları ile hizmet vermekte olup aynı zamanda günübirlik gezi programları da düzenlemektedir. Düzenlemiş olduğumuz turlarda misafirlerimizin mennuniyetine son derece önem verilmektedir.

Misyonumuz

Daima yenilikçi kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti ön planda olan bir çalışma içerisinde olmak için ve Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, hizmette kaliteyi kültürel bir değer kabul edip kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi turizm şirketi olmak ve Eğitimli ve tecrübeli kadrolarımız, yüksek model konforlu ve güvenli araçlarımızla çalıştığımız müşterilerimizin takdirini kazanarak sektörde lider olmaktır.