Uniteam tur Fethiye turu

FETHİYE – ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT  TURU

Tarihleri Arası  4 Gece 5 Gün Konaklamalı

1.Gün10 Eylül Pazar gecesi belirtilen noktadan hareket İzmit – Bilecik – Bozüyük – Kütahya – Afyon – Burdur – TefenliYol Güzergahı ile Yolda Alacağımız Kahvaltı Molamızın Ardından Sabah Saatlerinde Belcekız Kasabasında Bulunan KARBEL OTELE Varış.

2.GünOtele Yerleşme Dileyen Misafirlerimiz Otel Havuzundan Faydalanabilir Yürüme Mesafesinde Olan Ölüdeniz Milli Parkına Giderek Plaj ve Denizden Yararlanabilirler Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

3.GünSabah Alınan Açık Büfe Kahvaltının Ardından Yürüme Mesafesinde Olan Belcekız Plajına Giderek Bizleri Bekleyen PEGAS İsimli Teknemizdeki Yerlerimizi Alarak KELEBEKLER Vadisi Turumuza Başlıyoruz. Ölüdeniz  Tekne Turumuz  6  Duraktan Oluşmakta Teknemizde Su Kaydırağı  Mevcut  Olup  Siz Misafirlerimizi  Sabah 11:00 18:00 Saatleri Arasında   Mavi  Mağara , Kelebekler  Vadisi,Akvaryum  Koyu ,St.Nicholas Adası,Deve Plajı ve  Soğuk  Su dan Oluşan Yüzme Molaları ile Akdeniz’in Muhteşem Kristal Renkli Sularında Yüzerek,Lezzetli bir Öğle Yemeğinden Sonra (tavuk,balık,pilav,salata,)Eğlencenin  Doruğunda  Unutulmaz bir  Gün Geçirmenize  Yardımcı  Oluyoruz…. Turumuzun Sonunda Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

4.Gün Otele Yerleşme Dileyen Misafirlerimiz Otel Havuzundan Faydalanabilir Yürüme Mesafesinde Olan Ölüdeniz Milli Parkına Giderek Plaj ve Denizden Yararlanabilirler Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

5.GünSabah alınan açık büfe kahvaltı sonrası 09:15 da  otel lobisinde buluşma bizleri bekleyen aracımızla fethiye limana hareket. Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri olan Fethiye’de öne çıkan günübirlikturların başında 12 Adalar Tekne Turu gelir.  Fethiye’nin birbirinden güzel koy ve adalarını içeren 12 Adalar Tekne Turu rotamız Yassıca Adaları, Kızıl Ada, Tersane Adası gibi dünyaca ünlü adalar da mola vermektedir. Her bir adada vereceğimiz yaklaşık bir saatlik yüzme molalarında yüzebilir, güneşlenebilir ve ya eşsiz adaları gezintiye çıkabilirsiniz. Fethiye 12 Adalar Tekne Turumuz sabah 10:30′ da başlayıp, akşam 18:00′ da sona ermektedir. Turumuz sonrası bizleri bekleyen aracımızda buluşma  akşam yemeği ve konaklama için aracımıza hareket.

  1. GünSabah Alınan Açık Büfe Kahvaltı Sonrası 1 Saatlik Yolculuk ile SaklıkentKanyonuna Varıyoruz. 18 kmlik Uzunluğuyla Avrupa’nın İkinci Uzun Kanyonu Olan bu Doğa Harikası Sizleri Büyüklüğü ile Hayran Bırakacak. Dilerseniz İçerisinde Yürüyüş Yapabilir, Dilerseniz Suyun Üstüne KurulmusKösklerde Serinleyebilirsiniz. Son Gezimizin Bitimi ile Dönüş Yolculuğuna başlıyoruz. Yolda Alacağımız Molalarımız ile Birlikte Akşam Saatlerinde Sizleri Aldığımız Noktaya Bırakarak Bir Sonraki Turumuzda Buluşmak Dileğiyle Veda Ediyoruz.

İyi Tatiller Dileriz

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetleri

Gidiş Dönüş Yol ücreti – Araç İçi Soğuk Sıcak  İkramlar – Rehberlik Ücreti – Tekne Gezisi (Yemek Dahil)

4 Yıldızlı Otelde Yarım Pansiyon Konaklama – Mercedes Marka Lüx Otobüs Ulaşım

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  – 4 Sabah Kahvaltısı 4 Akşam Yemeği Açık Büfe

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

Yemeklerde Alınan Alkollü Alkolsüz İçecekler Saklı Kent Giriş Ücreti (6TL)

Tüm Öğlen Yemekleri – Ekstra Özel Harcamalar

Karamürsel Ofis

Atatürk Caddesi No/44 Kocaeli / Karamürsel

Uniteam tur Tel: 0262 454 5757

Fax: 0262 454 5755

Email : info@uniteamtur.com.tr

İzmit Ofis

Cumhuriyet Caddesi No/72 Kocaeli / İzmit

Uniteam tur Tel : 0262 322 5560

captcha

Uniteam Tur